ARVONTA - VOITA 50 EURON LAHJAKORTTI

Päätettiin Bangerheadin kanssa järjestää teille lukijoille pitkästä aikaa mahtava arvonta, jossa teillä on nyt mahdollisuus voittaa 50 euron lahjakortti kyseiseen verkkokauppaan! Tuotteita pääset selailemaan tästä.

Osallistut arvontaan jättämällä kommenttikenttään nimesi sekä sähköpostiosoitteesi. Arvonta päättyy 20.8, eli teillä on rutkasti aikaa osallistua. Onnea kaikille arvontaan! 

98 kommenttia:

Ninja kirjoitti...

Tinja
tehdaanihmeita@gmail.com

Julia. kirjoitti...

Huij kun kiva!

Julia Rahikka :)

juliarahikka@hotmail.com

R kirjoitti...

osallistun!

pikkumekko@luukku.com

LottaKatariina kirjoitti...

Lotta :)
lotta.k.lindstrom@gmail.com

Adelina kirjoitti...

Adelina ☺☺
adelinasabel@gmail.com

Anonyymi kirjoitti...

osallistun !
Tiia Kemppi
tiiakemppi@hotmail.com

luleå kirjoitti...

Pistäppäs mutki mukaa ;)

julia.bjorkholm@hotmail.com

Mira S kirjoitti...

Mira :)

mir_qq@windowslive.com

JohannaL / Koti Aurorassa kirjoitti...

Mukana. johannaliina@gmail.com

Susanna Taanila kirjoitti...

ihana arvonta :-)

susanna taanila
susanna.taanila@gmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Juulia
Juuliamyllyniemi@hotmail.com :)

Tiia K kirjoitti...

Onpa kiva arvonta, ehdottomasti ja ilolla mukana.

Aurinkoisin terveisin Tiia

tiia68@gmail.com

Kati (Ei ihan vielä) kirjoitti...

Mukana ollaan!

ei.ihan.viela@gmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Marjut

marjutmu@netti.fi

Anonyymi kirjoitti...

Miia miia_majasaari@hotmail.com

Just like me kirjoitti...

Ihanaa! Annukka Heikkinen.
annukka36(at)luukku.com

Jenni Sydänsaari kirjoitti...

Jenni Sydänsaari


Jenni.sydansaari@hotmail.com

emmavilhelmiina kirjoitti...

Emma
emma.lehtovaara@luukku.com

Ronja kirjoitti...

womynrule.i@gmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Osallistun arvontaan! kp6iku@gmail.com Irma

niina kirjoitti...

Niina

nifty_96@hotmail.com

ENNI kirjoitti...

Enni
Ennnim@gmail.com

Henna Ukkonen kirjoitti...

Henna
henna.ukkonen@lut.fi

Anonyymi kirjoitti...

Milla
Milla--96@hotmail.com

minskii kirjoitti...

ihana arvonta! :)

Minna
minna-leader@windowslive.com

annuli kirjoitti...

annuli

annu.hilla ät luukku.com

Suvi kirjoitti...

Suvi
suvi.valitalo@hotmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Kiva arvonta, ehdottomasti mukana!
wonderwhy(a)netti.fi

Viivi kirjoitti...

Mukana!
Viivi
vii_vi_95@hotmail.com

Vööra. kirjoitti...

Veeraki osallistuu! :) veeraose (at) hotmail.com

Wilma kirjoitti...

Wilma
Wimmun@gmail.com

Suvilainen kirjoitti...

Suvilainen
suzy_1994@luukku.com

valtterielias kirjoitti...

Valtteri

valtterielias@gmail.com

Miia kirjoitti...

Oii ihanaa!

Miia
miiamat98@gmail.com

:-)

Matkatar kirjoitti...

Sari
matkatarmail@gmail.com

Essi kirjoitti...

Essi :) aivan ihana arvonta!
essi.anttila@gmail.com

Athena kirjoitti...

kiva arvonta.

terveys1 (at) wippies.fi

pinja kirjoitti...

Pinja
pins-ku@hotmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Onpas kiva arvonta :) t. Saya sayav@hotmail.fi

outi. kirjoitti...

Outi
Outi.teeriaho@hotmail.com :-)

Jaana kirjoitti...

Mukana arvonnassa!

ja-li(at)jippii.fi

Sanna kirjoitti...

Sanna, sanna.lottah@gmail.com :)

Jenni kirjoitti...

Jenni
jenni.anko@hotmail.com

maruska kirjoitti...

mari
mariestrange(a)hotmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Iitu
kuiskaa@gmail.com

Suvi kirjoitti...

Suvi
suvi.lahdemaki@gmail.com

Anna kirjoitti...

mukana :)
valtonen.anna@gmail.com

Ama kirjoitti...

Ama

neiti.neilikka@gmail.com

Taru kirjoitti...

Taru,
plonk@live.fi :)

Viola kirjoitti...

gomsie@gmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Sohvi :-)

sohvi.palosaari@hotmail.fi

Anonyymi kirjoitti...

Anna Häggblom, anna.haggblom@live.com ! :)

Siili kirjoitti...

Siili
vaatehuttuja(@)gmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Mukana arvonnassa!
marianposti(a)wippies.com

Anonyymi kirjoitti...

Ninuska76
ninuska76@luukku.com
Mukaan kivaan arvontaan =)!

Anonyymi kirjoitti...

Senja senja-s@hotmail.com

sikurina kirjoitti...

Suvi
s.kansakoski(at)luukku.com

Anonyymi kirjoitti...

Kiva arvonta.
annelaukkanen09@hotmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Mukana ollaan. Sofia
chipmunk@hotmail.fi

My heart is here kirjoitti...

Jenna
mmyheartishere@gmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Mukana ollaan!
Arja
arja.katariina@hotmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Mukana, ihanassa arvonnassa!
T.jutska
pilkku10@hotmail.fi

Anonyymi kirjoitti...

mukana!!
Milla
mil-lie@hotmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Mukana :)
Emmi
kemppu00@gmail.com

millla kirjoitti...

milla_17@hotmail.fi

:--)

Henna kirjoitti...

Henna :)

henna94@hotmail.com

Alisa. kirjoitti...

Alisa

alisavaa__@hotmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Ihana arvonta<3
Anni
annis821@gmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Minna
minnal@luukku.com

Anonyymi kirjoitti...

Ihana palkinto, ehdottomasti mukana!
-Mussaka-
mussaka@luukku.com

Viivi kirjoitti...

Viivi
pienempi@gmail.com

Laura kirjoitti...

Laura
laura.niska@hotmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Sanna
sannawashere@gmail.com

Jennifer kirjoitti...

Mukana arvonnassa :)
nennuu@hotmail.com

samsam kirjoitti...

Sampsa
sampsapie(at)gmail.com

kikke kirjoitti...

osallistun
kikke at live.fi

Maaria kirjoitti...

Mukaan!
marvu954(a)hotmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Mukana!
-Wafer-
wafer(a)suomi24.fi

Anonyymi kirjoitti...

mukana:)
Milla
Mil-lie@hotmail.com

Millanen kirjoitti...

Milla
millanen2@gmail.com

Jolanda kirjoitti...

Jolanda Havisalmi
havisalmi.jolanda@gmail.com

Emmi kirjoitti...

Emmi
enmi1(at)outlook.com

Anonyymi kirjoitti...

Joski
joszu94@hotmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Emmi
emmi.rehtonen@gmail.com

Anni kirjoitti...

anni turtia:)
anni.turtia@hotmail.com

Anonyymi kirjoitti...

Mukaan!
pussikarhu(at)luukku.com

EevaM kirjoitti...

Mukana! -Eeva

eeva22@hotmail.com

Lödö kirjoitti...

Wooo!:)
Lotta.osterman@hotmail.com

Siili kirjoitti...

Mukana. vaatehuttuja(@)gmail.com

Hiipi kirjoitti...
Kirjoittaja on poistanut tämän kommentin.
Anonyymi kirjoitti...

Kirsi
hiisukas(at)gmail.com

Ksenia Betko kirjoitti...

Voi että, ihania !!! :'>

Ksenia

kseniahei@hotmail.com

Noora kirjoitti...

Noora
noora.tikkanen-90@luukku.com

Jenny kirjoitti...

Jenny
zennytintti@gmail.com

salla L kirjoitti...

97salla@gmail.com

Soffu kirjoitti...

Sofia
Wirtanensofia@hotmail.com

Rosa-linda Rahja kirjoitti...

oih vitsit kiva! rooosa_98@hotmail.com

Beata Schöring kirjoitti...

Beata Schöring🐵
beataschoring@hotmail.com